Modne szkło w aranżacji wnętrz

panele szklane

Panele szklane i zdjęcia na szkle to ostatnio bardzo modny trend w dekorowaniu wnętrz. Panele przedstawiają różne wzory, grafiki, obrazy instaluje się na ścianach kuchni czy łazienki i wprawiają one, mieszkańca w miły nastrój.

Panele szklane są łatwe w zachowaniu czystości, bez problemu się je montuje, są trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Połączenie odpowiedniej grafiki z funkcjonalnością takiej ozdoby ściennej daje niesamowity efekt w mieszkaniu. Już nie tylko łazienka czy kuchnia to miejsca do montowania takich paneli, montuje się je również w salonach czy sypialniach, a na dodatek ozdabia się je swoimi pamiątkowymi zdjęciami. Z kolei, zdjęcia na szkle to inaczej fotolia. Na panelu szklanym drukuje się dane przez klienta zdjęcia (przykłady zobaczysz również na: www.axitech.pl/panele-szklane.html), które przez bardzo długi okres ma swoją żywotność na szkle, ozdabia się takimi panelami ściany, efekt jest niesamowity i zaskakujący.

Szkło z fototapetą lub zdjęciem klejone jest bezpośrednio na ścianę, sam nadruk wykonywany jest bezpośrednio na szkło a następnie utwardzany UV. Żywotność drukowanych portretów na szkle jest bardzo długa.Oklejone ściany panelami szklanymi wyglądają bardzo ładnie i efektownie a przy tym są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Piękne, zaprojektowane przez nas grafiki będą zdobić nasze ściany przez bardzo długi czas. Szkło produkowane jest według wszelkich norm.

Przed przyklejeniem takiego panelu ściany powinny być odpowiednio przygotowane, pokryte folią w płynie i dopiero wtedy panele ścienne będą bardzo dobrze trzymać się danej powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *