Neutralizacja zapachu roślin

kwiat doniczkowyNeutralizacja zapachu roślin jest bardzo ważna w sytuacji gdy nie chcemy aby cały dom miał aromat tego co hodujemy albo kiedy wolimy, aby nasi współlokatorzy też nie wiedzieli o naszych sekretnych hodowlach. Filtry węglowe są często spotykanym, a jednocześnie bardzo skutecznym rozwiązaniem w takiej sytuacji.

Używane przy hodowli marihuany potrafią prawie w stu procentach zlikwidować zapach roślin, a jeżeli nie zlikwidować to na pewno zredukować do minimalnego stopnia. Jak wiadomo marihuana w Polsce jest nielegalna, a jej hodowla nawet na własny użytek jest zagrożona wysokimi karami, które w języku prawniczym nazywamy mianem sankcji. W takiej sytuacji inwestycja w filtr węglowy, który kosztuje około kilkudziesięciu złotych wydaje się wręcz nieodzowna. Jednym z pozytywnych aspektów zakupu takiej rzeczy jest fakt, że być może unikniemy w ten sposób przykrych konsekwencji. Można więc śmiało twierdzić, że produkt ten w dobie panujących przepisów naprawdę ratuje nam życie. Oczywiście ma to zastosowanie do wszystkich roślin, których uwalniany zapach nie należy do najprzyjemniejszych. Zastosowanie takiego filtru powoduje redukcję zapachu, tak aby nie był on dokuczliwy. Różne firmy produkują różne rodzaje filtrów, jednak warto zaopatrzyć się w te z wyższej półki cenowej.

Tańsze filtry węglowe zbudowane są jak najmniejszym kosztem i mogą nie spełniać naszych wymagań. Oczywiście nie można także zapominać o standardowym wietrzeniu pomieszczenia, ponieważ najlepszy filtr nie zapewni tego co szeroko otwarte okno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *