Sposoby na likwidację zmarszczek

botox

W dzisiejszych czasach, kiedy panuje kult młodości i gładkiej, delikatnej cery, zabiegi kosmetyczne takie jak botox czy likwidacja zmarszczek za pomocą innych środków cieszą się coraz większą popularnością.

Jeśli zastanawiamy się nad likwidacją zmarszczek, należy pamiętać o kilku czynnikach. Przede wszystkim, ważne jest dbanie i pielęgnacja skóry przed wykonaniem zabiegów – regularne oczyszczanie, nawilżanie i ochrona przed słońcem. W dobrym salonie kosmetycznym czy salonie medycyny estetycznej, przed zabiegiem z wykorzystaniem botoksu, przeprowadzona zostanie konsultacja z doświadczonym kosmetologiem lub lekarzem, którzy zadadzą nam podstawowe pytania o nasz stan zdrowia i przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Sam zabieg likwidacji zmarszczek za pomocą botoxu trwa zaledwie kilkanaście minut – botox jest podawany za pomocą zastrzyków. Sam zabieg może być niekomfortowy dla osób, które nie lubią igieł, zastrzyków i tym podobnych – ale sam dyskomfort czy ból podczas zabiegu jest niewielki.

Reklama: bezpieczny i skuteczny botox Kraków – Sekrety Piękna

Po zabiegu likwidacji zmarszczek możemy odczuwać mrowienie i drętwość w twarzy. Przez kilka dni, do tygodni, twarz może być odrobinę opuchnięta i nieelastyczna. Wszystkie te skutki uboczne znikają po kilku, maksymalnie kilkunastu dniach, a my możemy cieszyć się piękną, gładką skórą, optycznie młodszą o nawet dekadę!

Zabieg botoxem może zostać powtórzony po kilku tygodniach dla utrzymania i poprawienia efektu. Przed każdym kolejnym zabiegiem warto skonsultować się z kosmetologiem lub lekarzem. Wtedy będziemy miały pewność, że osiągniemy zadowalający nas efekt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *