Moda na lato

Lato zbliża się wielkimi krokami i pewnie większość pań już teraz zastanawia się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Oprócz sukienek, spódniczek czy spodni w wersji letniej, każdego sezonu projektanci prezentują także modę w wersji plażowej.

Od wielu lat wielką popularnością cieszą się stroje kąpielowe (Oriente Glamour) typu bikini, czy bardzo skąpe dwuczęściowe stroje odsłaniające sporo działa. Taki strój kilkadziesiąt lat temu budziłby powszechne oburzenie, jednak dziś widok pań ubranych jedynie w skąpe kawałki materiału nikogo już nie dziwi.

Ale nie tylko stroje dwuczęściowe cieszą się popularnością. Jest wiele kobiet, które takich kostiumów po prostu nie preferują. Dla takich przygotowano bogatą gamę strojów jednoczęściowych. Mogą być bardziej lub mniej zabudowane, fasonów i kolorów jest naprawdę wiele do wyboru i każda pani znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wybór kostiumów jest naprawdę ogromny. Kolory, rozmiary, fasony mogą przyprawić o zawrót głowy. Najważniejsze jednak, aby dobrze się czuć w wybranym kostiumie. Mimo, że składa się on z niewielkiej ilości materiału, może swoim fasonem zatuszować niedoskonałości,a podkreślić atuty noszącej go osoby. Panie z małym biustem mogą wybrać kostium wyposażony we wkładki push-up, które pięknie podkreślą kształty. Dla niskich kobiet proponowane są kostiumy z wysokimi wycięciami majtek. Taka budowa kostiumu optycznie wydłuży nogi. Panie, które narzekają an nadmiar kilogramów także mogą wybrać kostium, w którym będą czuły się komfortowo. Jest wiele opcji z pareo, czy doszytymi spódniczkami, które zatuszują niedoskonałości ciała.

Jak widać, wybór kostiumów jest naprawdę bardzo szeroki. Warto jednak wybrać się na zakupy odpowiednio wcześniej, a nie tuż przed urlopem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *