Nowy trend w oknach

Mamy coraz mniej czasu na zajmowanie się domem i jego wystrojem. Nasze babcie hołdowały w swoich domach rustykalnemu stylowi, a my, z braku czasu i ze względów praktycznych, preferujemy minimalizm, ale w sensie pozytywnym. Długie powiewne firanki z zasłonami powoli zaczynają przegrywać z bardziej praktycznymi i prostymi rozwiązaniami jakimi są rolety i żaluzje.

Na rynku jest ich całe mnóstwo, do wyboru, do koloru. Od naszej decyzji zależeć będzie, czy wybierzemy rolety czy żaluzje oraz jaki wzór. Produkty te wykonane są w większości z dobrych jakościowo materiałów dekoracyjnych, które słabo przyjmują kurz i są wytrzymałe na działanie promieni UV. Konstrukcja pozwala na prosty i samodzielny montaż i demontaż. Rolety nie wymagają ponadto dodatkowych prowadnic i karniszy, jak w przypadku firan i zasłon i, przede wszystkim, są o wiele tańsze.

We wnętrzach rolety oraz żaluzje wyglądają świetnie i nadają im smak nowoczesności. Sterowanie, w przypadku zestawów podstawowych, jest ręczne. Rolety pozwalają też regulować ilość wpadającego światła lub całkowicie je rozwijać bądź zwijać. Niebagatelną sprawą jeśli chodzi o żaluzje jest też ich mniejszy, niż w przypadku typowych zasłon i firan, wpływ na samopoczucie alergików. Zbierają o wiele mniej kurzu, a przez to są również o wiele bardziej higieniczne.

Rolety i żaluzje to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność. Nowoczesna konstrukcja i jakość materiałów użytych do produkcji zapewnia długotrwałe użytkowanie, a mniej problemów z utrzymaniem czystości to więcej czasu dla siebie.

Sprawdź dostępne na zamówienie rolety i żaluzje w salonie Krakżal Kraków na wolakrakzal.com.pl

fukcjonalne i estetyczne rolety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *