Zabawa w escape roomie

Polacy uwielbiają wypoczynek i aktywne spędzanie wolnego czasu. Każdego roku w Krakowie tworzy się coraz więcej miejsc, w których można się świetnie bawić z cała rodziną. Jedną z propozycji jest escape room, to specjalnie przygotowane miejsce, w którym rozwiązuje się przeróżne zagadki.

zagraj w escape roomEscape room czy mówiąc bardziej po polsku – pokój zagadek, to wyjątkowe miejsce, w którym można poczuć mocny dreszczyk emocji. Jesteśmy zamykani w specjalnym pokoju, a warunkiem wyjścia jest rozwiązanie wszystkich łamigłówek. Mamy na to określoną ilość czasu. Oczywiście to tylko zabawa, a wszystko odbywa się pod czujnym okiem obsługi, która w razie potrzeby natychmiast uwolni nas z pokoju.

Zazwyczaj są to pomieszczenia nawiązujące do określonej tematyki. Wszystko jest w nich starannie zaprojektowane, a każdy detal jest dopracowany. W miastach takich jak Kraków, oferta jest naprawdę bardzo szeroka i możemy znaleźć escape room dostosowany zarówno do naszych zainteresowań i wieku. Pokój jak z horroru lub bardzie przygodowy. Pokój z bardzo trudnymi zagadkami do rozwiązania i pokój ze stosunkowo łatwymi łamigłówkami.

Rezerwuj escape room w Krakowie na: http://www.lostroom.pl/

Dla kogo escape room? Osoby lubiące zagadki i zabawy typu gra miejska z pewnością powinny spróbować zabawy w escape room! Najlepiej wcześniej umówić wizytę, a na miejsce udać się z grupą znajomych, zagadek jest zazwyczaj bardzo dużo, więc zdecydowanie większe szanse mamy rozwiązując je grupowo. Są dostępne również wersje anglojęzyczne, więc możemy zaprosić nawet zagranicznych przyjaciół. Przeważnie zabawa trwa około godziny, a jej koszt oscyluje wokół stu złotych. Cena oczywiście obejmuje całą wchodzącą grupę, więc rozbijając ją na osobę wyjdzie naprawdę tanio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *